Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

В Україну потрапляє багато небезпечних пестицидів
05 липня 2018, 07:38 Друк

u-rivnomu-khochut-zaboroniti-pestitsidi-ta-otrutok20180316 7881В Україні на сьогодні близько 40-45 млн га земель відведені під вирощування різних культур. І для обробки цих культур потрібно близько 40 тисяч тон хімічних засобів захисту рослин, але в реальності ця цифра сягає близько 120 тисяч тон.

Таке зазначив в ефірі програми «Київ Live» телеканалу «Київ» координатор проектів з хімічної безпеки Всеукраїнської екологічної громадської організації «МАМА - 86» Денис Павловський.

«Більшість хімічних засобів завозиться з-за кордону.120 тисяч тон пестицидів в грошовому еквіваленті – 600 млн доларів. І тому даний сектор є доволі прибутковим з точки зору підробок, через що дуже багато контрафактної та контрабандної продукції потрапляє різними шляхами на ринок України. Із них близько 30% - продукція китайського походження, ще третина – продукція неналежної якості», - розповів він.

Крім того, наголосив експерт, є ще особливо небезпечні пестициди, які за світовими вимогами не рекомендовані до використання й заборонені – список з 200 препаратів, з якого 32 препарати – офіційно дозволені до використання в Україні. 

Джерело: kyivtv.com.ua


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин В Україну потрапляє багато небезпечних пестицидів