Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

В Україні заборонять розміщувати оголошення на електроопорах
05 липня 2018, 10:41 Друк

o 1br2075kbc5ku3q1at81b3bgpfhЗміни до Закону України "Про рекламу", які були подані ще минулого року, і стосувалися розміщення плакатів та оголошень на стовпах та електроопорах, таки введено. Депутати проголосували за те, щоб по вулицях міст і сіл ніхто не клеїв оголошення. 

Новину передає "Преса України" з посиланням на текст ЗУ "Про рекламу".

У документі ідеться про те, що використання окремих елементів благоустрою та контактної мережі при здійсненні рекламної діяльності заборонене. Шоста частина закону віднині доповнена новою частиною наступного змісту.

"7. Розміщення реклами та/або рекламних засобів на підтримуючих, опорних та інших елементах контактної мережі, на засобах та обладнанні (у тому числі опорах) зовнішнього освітлення забороняється", – ідеться у Законі.

Тому частини 7 та 8 законодавства вважаються відповідно частинами 8-9.

"ІІ. Прикінцеві положення. 1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування. 2. Кабінету Міністрів України протягом місяця з дня набрання чинності цим Законом: привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом; забезпечити приведення нормативно-правових актів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади у відповідність із цим Законом", – зазначено в документі.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин В Україні заборонять розміщувати оголошення на електроопорах