Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Чигиринських поліцейських привітали з професійним святом
05 липня 2018, 11:45 Друк

1530692340 img 63324 липня у Чигиринському відділенні поліції відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня Національної поліції України, інформує прес-служба райради.

З професійним святом представників поліції району привітали заступник голови районної державної адміністрації Микола Турик та керівник секретаріату районної ради Віталій Синяков.

Керівники району наголосили на тому, що служба працівників поліції ніколи не буде легкою, адже вона вимагає від кожного зібраності, вміння знаходити рішення в найскладніших ситуаціях, відваги й самопожертви.

За високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у забезпечення законності, правопорядку, захисту конституційних прав і свобод громадян та з нагоди Дня Національної поліції, Микола Васильович та Віталій Федорович вручили Почесні грамоти райдержадміністрації та районної ради працівникам відділення поліції, а також висловили вдячність за самовіддану працю, за службу, вірність присязі та відданість Українському народові.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Чигиринських поліцейських привітали з професійним святом