Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На Черкащині за півроку на пожежах загинуло 45 людей
09 липня 2018, 09:29 Друк

пожежа6 липня в актовій залі Управління ДСНС України у Черкаській області за участі керівників усіх підпорядкованих підрозділів пройшла розширена колегія, на якій були підведені підсумки роботи за 6 місяців поточного року. Про це повідомляє прес-служба Управління.

Під час наради, було проаналізовано оперативну обстановку в області. Зокрема, зазначалося, що за 6 місяців цього року на території області зареєстровано 3 надзвичайних ситуації та 2 події, які попередньо кваліфіковані як надзвичайні ситуації. За вищезазначений період по лінії “101” отримано 4864 повідомлень про виникнення надзвичайних ситуацій та подій на території області. Для реагування на надзвичайні події та ліквідації їх наслідків структурні підрозділи Управління залучались 1653 разів, з них – на ліквідацію 618 пожеж.

На пожежах загинуло 45 осіб, врятовано — 18. В порівнянні з 1-им півріччям 2017 року кількість пожеж зменшилась на 32,3 % (1 півріччя 2017 рік – 913 пожеж), кількість виявлених загиблих на пожежах зменшилась на 3,2% (1 півріччя 2017 рік – загинуло 46 осіб).

Крім того, групою піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення було відпрацьовано 59 заявок на знешкодження та знищення вибухонебезпечних предметів. Загалом, саперами ліквідовано 251 боєприпас часів минулих війн.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На Черкащині за півроку на пожежах загинуло 45 людей