Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У фіскальній службі Черкащини провели майже півсотні службових перевірок
16 липня 2018, 15:00 Друк

depositphotos 10977639-stock-photo-magnifier-with-leaderЗа січень-червень п.р. відділом внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС у Черкаській області проведено 372 профілактичних заходи з упередження вчинення посадовими особами ДФС області та митниці корупційних правопорушень.

Розглянуто 25 звернень юридичних і фізичних осіб на можливі неправомірні дії посадових осіб ДФС області та проведено 46 службових перевірок. Як результат, двом посадовим особам винесено офіційні застереження, двом – догани, а по вісімнадцяти – матеріали направлені правоохоронним органам для надання правових висновків діям працівників та прийняття відповідних рішень.

За результатами розгляду матеріалів перевірок відділу внутрішньої безпеки відкрито 8 кримінальних проваджень, з яких 4 – відносно співробітників ДФС у Черкаській області щодо вчинення ними кримінальних проступків, передбачених ч.2 ст. 364 КК України, одне – за фактом вимагання службовою особою юридичної особи приватного права неправомірної вигоди від працівника головного управління ДФС у Черкаській області, одне за фактом погроз працівникові ДФС суб’єктом приватного права та два – за фактом неподання до НАЗК е-декларації про доходи особи, уповноваженої на виконання функцій держави.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У фіскальній службі Черкащини провели майже півсотні службових перевірок