Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

В Україні зросла кількість розлучень через бажання отримати субсидії
17 липня 2018, 13:27 Друк

гроші - дрібніВ Україні розлучаються сімейні пари, які прожили більше 30-40 років. Такі дані статистичних досліджень. Причина — нові правила надання субсидій, які стали кабальними для багатьох сімей, інформує сайт 7days-ua.com.

Тому, аби не втратити допомогу держави на опалювальний період, сім’ї йдуть на розлучення. Для прикладу, лише в одному міському управлінні праці і соціального населення на Львівщині констатують: отримують щодня по десять заяв від громадян, які розлучилися. Така ж ситуація спостерігається майже в усіх областях України.

Відомо, що з 1 травня змінено форму Декларації про доходи. Відтепер декларувати необхідно доходи всіх членів сім’ї (чоловіка, дружини та неповнолітніх дітей), навіть тих, які зареєстровані за іншими адресами.   Люди вирішують, що простіше формально розлучитися, але отримувати допомогу від держави.   Розлучаються в основному старші пари, передпенсійного чи пенсійного віку, котрі мають вже дорослих дітей і два чи три помешкання.  Експерти констатують,  що перевірити, чи такі сім’ї розлучені тільки на папері, соціальним інспекторам буде дуже важко, практично — неможливо.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин В Україні зросла кількість розлучень через бажання отримати субсидії