Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На водоочисну машину у Чигирині витратили понад чверть мільйона гривень
17 липня 2018, 11:10 Друк

images11 травня у КП «Чигирин» за кошти міського бюджету придбали гідродинамічну машину KJ-2200/KJ-3100 вартістю 266 тис. грн. для очищення водогінних та каналізаційних мереж (Виробник США).

Про це повідомили у прес-службі Чигиринської міськради.

 Ця гідродинамічна машина з двигуном RIDGID представляє собою переносну водометну установку високого тиску, призначену для використання високого тиску води для очистки і видалення жиру, мулу з мереж. Має еластичний легкий  шланг, який обертаючись, проникає в мережу за допомогою водонапірної насадки з направленими назад потоками води, які видалять залишки мулу та  сміття  з мереж. Після включення водометної подачі значно полегшує проходження шлангом важких і крутих поворотів мереж та сифонів.

Придбання вказаної гідродинамічної машини значно полегшить роботу працівникам підприємства, та покращить ефективність роботи аварійно-ремонтної бригади.

Підприємство планує використання гідродинамічної машини для очистки мереж міста від мулу та залишків сміття, що збільшить прохідність трубопроводів.

Також КП «Чигирин» планує придбати обладнання, яке надасть змогу підприємству виявляти місця незнаного під’єднання споживачів до мереж водопостачання.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На водоочисну машину у Чигирині витратили понад чверть мільйона гривень