Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На Чигиринщині представники чотирьох областей навчалися створювати сільський бізнес
18 липня 2018, 11:26 Друк

1531745315-8993 1Тренінг «Розвиток кооперації та підприємництво на селі для ОТГ» зібрав 50 представників громад з чотирьох областей. Його учасниками стали голови, старости та представники виконкомів ОТГ Кіровоградської, Сумської, Херсонської та Черкаської областей.

Захід проводив Черкаський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону, повідомляє ukrinform.ua.

«Ми провели один з найбільших за масштабами навчальний тренінг одразу для чотирьох областей. Чи не вперше, окрім презентації досягнень Черкаської області в рамках сільськогосподарського підприємництва, було вирішено ще кілька завдань: забезпечено контакт широкого кола представників ОТГ з різних областей, надано можливість, в рамках навчального візиту презентувати Черкащину і самим її мешканцям і гостям, поєднати теоретичні і практичні завдання та закласти підгрунтя для співпраці на рівні громад”, - зазначив Григорій Перерва, радник з регіонального розвитку Черкаського ЦРМС.

Практичні приклади розвитку кооперативів та підприємництва в громадах і селах Черкаської області учасники побачили у Карашинській ОТГ (кооперативи та сімейні ферми в с. Черепин), в с. Івківці (туристичний комплекс Зерноленд) та с. Суботів (об’єкт «зеленого туризму» - етнокорчма "У пані Олі"). Відтак, у рамках одного навчального візиту, представники ОТГ отримали і теоретичні знання, і приклади успішних практичних кейсів.

У ході навчального візиту було поєднано і теоретичні і практичні заняття. Усі побачені технології розбирали з тренером, учасники визначали їхні сильні та слабкі сторони, мали можливість визначити, що варто використати, а чого слід уникати. Таким чином, отримані враження закріплювалися в свідомості учасників, і вони більш повно бачили можливі механізми реалізації.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На Чигиринщині представники чотирьох областей навчалися створювати сільський бізнес