Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Ткаченко поставив завдання розвивати мережу сільгоспкооперативів
18 липня 2018, 09:31 Друк

поле або фермерствоСтворити цьогоріч як мінімум по два нових сільськогосподарських кооперативів у кожному районі Черкащини – таке завдання поставив голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко, пише «Прочерк».

Важливим напрямком роботи обласної влади є розвиток тваринництва в особистих селянських господарствах. Приорітетом є підвищення якості продукції, що виробляється селянами, та підвищення дохідності виробництва. З цією метою проводиться робота із створення обслуговуючих кооперативів.

Як повідомив начальник управління агропромислового розвитку Ігор Колодка, на Черкащині зареєстровано 114 сільгоспкооперативів, з них діючих 84. За напрямами діяльності вони поділяються на: 18 з обробітку землі та збирання врожаю, 27 молочарських, 23 м’ясних, 10 плодоовочевих та 34 інших.

Цього року створено 3 кооперативи (СОК «Патріот» Городищенський район, СОК «Ласунка» Золотоніський район та СОК «Відродження й розвиток» Кам’янський район).

Розвиток кооперативного руху на селі є одним із напрямків реалізації Стратегії розвитку Черкаської області до 2020 року. Розроблена та діє обласна програма підтримки розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів на період до 2020 року.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Ткаченко поставив завдання розвивати мережу сільгоспкооперативів