Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

За 5 років рівень бідності в Україні зріс на 10%
19 липня 2018, 10:30 Друк

гроші - дрібніЗараз рівень бідності в Україні набагато вище, ніж п'ять років тому, і причиною таких негативних змін стала економічна криза, який тривав в 2013-14 роках.

Така заява пролунала від директора Світового банку з питань Молдови, Білорусі та України Сату Кахконен.

«Економічна криза, яка почалася в Україні в 2014 році, привів до того, що рівень бідності зараз вище, ніж п'ять років тому. Якщо в 2014 році за межею бідності жили 15% населення України, то сьогодні - 25%. Але є реальний шлях виходу з кризи. Це завершення розпочатих і реалізація нових реформ. Україна зробила великий крок, і їй не можна зупинятися », - підкреслила директор банку. Вона зазначила, що, незважаючи на вкрай важку ситуацію, потенціал України набагато вище, ніж, наприклад, потенціал Індонезії, Польщі чи Грузії.

Кахконен додала, що Україна є лідером Європи за запасами чорнозему. «Вигідно її положення на перехресті Європи та Азії. Але державна політика в плані розвитку економіки відстала на 20 років. Якщо будуть зміни, зокрема, створять прозорий ринок землі, буде і стимул для підвищення стандартів життя », - додала експерт.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин За 5 років рівень бідності в Україні зріс на 10%