Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

В Івківцях стартував етнофестиваль
20 липня 2018, 11:18 Друк

5a556665b0c3473d0ab069414c6f4169На території комплексу «Зерноленд» в Івківцях Чигиринського району Черкащини сьогодні, 20 липня, вже збираються учасники Етномотофесту «Склик», названого так за місцем у Холодному Яру, де колись гайдамаки збиралися.

Про це інформує «Козацький край».

Етномотофест триватиме з 20 по 22 липня, причому «пік» найцікавіших заходів припадає на суботу, 21 липня, коли після виїзду колоною до тисячолітнього Дуба Залізняка на хуторі Буда байкери повернуться на базу. Учасники фесту прослухають колоритний історичний екскурс «Звитяжна Чигиринщина» від власника комплексу «Зерноленд», історика та краєзнавця Назара Лавріненка, кататимуться на справжніх, а не залізних конях, стрілятимуть з лука та рушниці, знайомитимуться з побутом екопоселенців… Водночас триватимуть майстер-класи з гончарства, ковальства, виготовлення паперу.

О 20-00 год. 21 липня розпочнеться рок-концерт Етномотофесту «Склик», під час якого виступатимуть «Простір», «Марічкин Макогон», «AirLine», «FALL SYSTEM», «Metall Invasiоn», «LAST WANDER» та інші гурти й виконавці з Чигирина, Кропивницького і Черкас.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин В Івківцях стартував етнофестиваль