Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Українці надають перевагу рафінованій олії
23 липня 2018, 10:29 Друк

оліяУ 2015 році виробництво олії з соняшнику скоротилося на 16,6% в порівнянні з роком раніше, хоча в попередній період воно показало зростання на 27,5%. Але спад тривав недовго, і вже в 2016 році було зафіксовано зростання виробництва на 16,7%, а в 2017-му - ще на 19,9%, повідомляє Pro-Consulting. 

Якщо говорити про внутрішній ринок соняшникової олії, то українці більше надають перевагу його рафінованому різновиду. Однак поширення ідей здорового харчування впливає і на цей ринок. Так, в минулому році частка виробництва нерафінованої олії зросла на 2,5%.

При виборі конкретної марки масла, наші співвітчизники звертають увагу перш за все на його ціну, потім на популярність торгової марки і зовнішній вигляд. Список найпопулярних марок масла в останні роки не змінюється. Це Олейна від компанії Bunge, а також Щедрий Дар, Стожар і Чумак, що належать Кернел. У маркетингових стратегіях виробників в період інфляції і невисокої купівельної спроможності населення застосовуються різні, часто різноспрямовані підходи. Такі як зменшення обсягу масла в пляшці при стабільній ціні, або навпаки, збереження обсягу і деяке підвищення ціни з залученням уваги споживачів до факту своєї чесності.

В цілому ж ринок соняшникової олії в Україні досить сильно консолідований. Половину його обсягу забезпечують п'ять найбільших учасників. Дана галузь має хороші перспективи для подальшого розвитку, так як попит на олію на світовому ринку зростає разом зі збільшенням населення. Еволюція виробництва соняшникової олії в нашій країні буде відбуватися шляхом вдосконалення технологій вирощування соняшнику, інших олійних і їх переробки. 


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Українці надають перевагу рафінованій олії