Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Чигирині відбулось засідання постійної комісії районної ради
23 липня 2018, 14:40 Друк

1532086854 dsc 073820 липня за участі голови районної ради Валентини Алєксєєвець, заступника голови районної ради Валерія Невгоденка відбулося чергове засідання постійної комісії районної ради з питань планування бюджету, управління комунальним майном та регуляторної політики.

Про це повідомили у прес-службі Чигиринської РДА.

В ході засідання члени комісії заслухали звіт начальника фінансового управління райдержадміністрації Володимира Федченка про виконання районного бюджету за І півріччя 2018 року та інформацію про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.

Також депутати опрацювали та погодили проекти рішень щодо внесення змін до Програми вдосконалення роботи органів виконавчої влади у Чигиринському районі на 2016-2020 роки та до районної Програми зайнятості на період до 2020 року.

Разом з тим, були опрацьовані ряд питань по управлінню майном районної комунальної власності. Зокрема, питання затвердження вартості майна районної комунальної власності, створення Комунального некомерційного підприємства «Чигиринський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Чигиринської районної ради, питання передачі майна районної комунальної власності та розглянули питання про призначення директора Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Чигиринської районної ради Черкаської області,

В свою чергу депутати опрацювали листи, що надійшли на розгляд комісії в міжсесійний період.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Чигирині відбулось засідання постійної комісії районної ради