Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

В Івківці з'їхалися байкери з усієї України
23 липня 2018, 11:01 Друк

143758Каталися на мотоциклах, молотили зерно та вправлялися на ходулях байкери на Черкащині. Любителі швидкості зібралися на спеціальному фестивалі у селі Івківці на Чигиринщині, повідомляє «5 канал».

Мотоперегони, гучні рок-концерти та розваги. Байкери з усієї України з'їхалися на триденний етномотофестиваль "Склик".

"Тут автентично, тут так гарно! Ми були на багатьох злетах, але тут найкраще, тут душевно і так добре", - ділиться враженнями учасник етномотофесту Андрій Герасименко.

Традиційні рокерські розваги тут розбавляють просвітницькими. На своїх залізних конях байкери рушають на етноекскурсію пізнавати українську культуру.

"Нам дуже близька ідея поєднання мотокультури з екскурсом в історію та етнічними мотивами. Тому другий рік поспіль проводимо цей фестиваль", - каже організатор фесту Валентин Чубин.

На екскурсії гостей фестивалю вчили прясти нитки з кропиви та навіть молотити зерно. А ще - кататися на конях, вправлятись у кузні та стріляти з лука. Також на фестивалі можна спробувати опанувати ходулі, але вдається це не всім.

Фестиваль – сімейний, тому знайшлися заняття і для дітей. Вони нарівні з дорослими брали участь у майстер-класах та ліпили миски із глини у гончарні. Фестивалити продовжували і вночі на етнодискотеці.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин В Івківці з'їхалися байкери з усієї України