Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На Черкащині прогнозують спекотну погоду
26 липня 2018, 09:22 Друк

погода - сонячноЧеркаські синоптики прогнозують спекотну погоду в області. Вона очікується до 3 серпня. Про це повідомляє Черкаський обласний гідрометцентр.

Тривалий період нестійкої погоди на всій Україні зумовив малорухливий циклон-довгожитель. Вже сьогодні посилюється вплив північного антициклону, який отримає підтримку у середній тропосфері субтропічного гребеня, що витягнувся із районів Ірану та Аравійського півострова. До кінця тижня область нестійкої погоди з сильними зливами скоротиться.

Антициклон буде над північними районами України, де зустрінеться з хвилею тепла із Африки. Тому у період 26.07-03.08 очікується спека. Температура повітря вдень +26..31º, дуже тепло і вночі +16..21º. Але вдень не виключені локальні короткочасні дощі та грози.

Погодні умови сприятимуть для продовження жнивної компанії в області. Поряд із цим, показник горимості в лісах підвищиться до небезпечних та стихійних значень. Також синоптична ситуація сприятиме накопиченню шкідливих домішок в атмосферному повітрі, що посилюватиме відчуття спеки.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На Черкащині прогнозують спекотну погоду