Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Депутати Чигиринської райради внесли зміни до бюджету
26 липня 2018, 11:56 Друк

1532441160 ch-1124 липня проведено 29-у сесію Чигиринської районної ради. Пленарне засідання вела голова районної ради Валентина Алєксєєвець. В роботі пленарного засідання взяли участь керівники управлінь і відділів райдержадміністрації, підприємств, установ і організацій та голови сільських рад району.

Про це повідомляють у прес-службі Черкаської облради.

Першим, згідно затвердженого порядку денного, депутати розглянули питання про внесення змін до районного бюджету на 2018 року, з яким ознайомив присутніх начальник фінансового управління райдержадміністрації Володимир Федченко. 

Наступними розглядались питання про внесення змін до програм, а саме: вдосконалення роботи органів виконавчої влади у Чигиринському районі на 2016-2020 роки та районної програми зайнятості на період до 2020 року.

В подальшому депутати затвердили висновок про вартість майна районної комунальної власності та внесли зміни до структури комунального закладу «Чигиринський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Чигиринської районної ради.

Одноголосно депутатами підтримано рішення пропризначення Олени Гейван-Лобової на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Чигиринської районної ради.

Далі у ході роботи депутати обговорили та прийняли рішення щодо передачі майна районної комунальної власності, а також про припинення права постійного безоплатного користування майном районної комунальної власності та надали згоду на прийняття об’єкту завершеного будівництва в районну комунальну власність.

Також депутати розглянули та затвердили окремі технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

Проект рішення про створення комунального некомерційного підприємства «Чигиринський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» депутатами не було підтримано та направлено відповідним постійним комісіям на доопрацювання.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Депутати Чигиринської райради внесли зміни до бюджету