Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Якої погоди чекати у серпні?
31 липня 2018, 13:59 Друк

погода - сонячноСередня місячна температура у серпні цього року прогнозується на рівні 20-25 градусів тепла, що дещо вище середніх багаторічних значень. Про це повідомляє  Укргідрометцентр.

"Середня місячна температура передбачається 20-25°, в гірських районах 17-18°, що на 2-2,5° вище середніх багаторічних значень", - повідомили синоптики, зауваживши, що інформація базована на даних УкрГМЦ, УкрНДГМІ та світових центрів погоди.

При цьому місячна кількість опадів у серпні 2018 року очікується на рівні 28-75 мм, у Карпатах - до 110 мм. Такі показники у більшості західних областей та на півдні країни, як повідомили синоптики, перебувають у межах норми, на решті території - менше середніх багаторічних значень.

Загалом же, згідно зі спостереженнями, характерною для серпня є середня місячна температура на рівні 17-20°, у південних та південно-східних областях - мiсцями 21-23°, у гірських районах - 11-16°.

За час спостережень абсолютний максимум температури у серпні в Україні фіксували на рівні 34-42°, в гірських районах - 26-33°. Абсолютний мінімум, коли-небудь зафіксований, становив 1-7° тепла, на півдні - до 11°, в західних, північних, східних та Запорізькій областях місцями було навіть 0-2° морозу.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Якої погоди чекати у серпні?