Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

В Україні відновлюється виробництво ковбас
01 серпня 2018, 07:30 Друк

kolbpsa 33Виробництво ковбас в Україні відновлюється. За перше півріччя вітчизняні м'ясопереробні підприємства випустили майже 118 тис. т ковбасних виробів. Це на 5% більше ніж за перші півроку 2017 року. Про це повідомила прес-служба Асоціації «Свинарі України», з посиланням на дані Держстату України.

Виробництво ковбас в Україні відновлюється. За перше півріччя вітчизняні м'ясопереробні підприємства випустили майже 118 тис. т ковбасних виробів. Це на 5% більше ніж за перші півроку 2017 року. Про це повідомила прес-служба Асоціації «Свинарі України», з посиланням на дані Держстату України.

Аналітики вважають, що найвідчутніше збільшилося виробництво вареної групи продуктів, на які приходиться понад дві третини усього виробництва ковбас. Так, за січень-червень 2018-го випуск цієї продукції майже сягнув 81 тис. т, що на 3,9% більше ніж за аналогічний період минулого року.

Другі за обсягами випуску в загальній структурі напівкопчені ковбаси «додали» 3,5%, а треті в цій структурі варено-копчені, сиров’ялені та сирокопчені ковбаси — 3,2%.

Випуск копчено-запечених зріс на 8,3% проте питома вага цієї групи ковбас незначна (1,2%) тож не мала дуже відчутного впливу на загальний доробок.

Зауважимо також, що частка виробництва ковбас у загальній структурі випуску м’яса та м’ясопродуктів промисловими підприємствами складає 11,5%, а виробництва безпосередньо м’яса всемеро більше.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин В Україні відновлюється виробництво ковбас