Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Бюджети Черкащини поповнилися майже на півтора мільйони гривень завдяки земельним аукціонам
01 серпня 2018, 09:52 Друк

земля сгМинулого місяця за результатами земельних торгів, організованих Головним управлінням Держгеокадастру у Черкаській області, передано в користування аграріям 18 ділянок загальною площею 263,76 га. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Ці ділянки розташовані в Золотоніському (5 ділянок),  по три ділянки в Жашківському й Корсунь-Шевченківському, Катеринопільському (2) та по одній ділянці в Драбівському, Кам’янському, Лисянському, Монастирищенському й Смілянському районах. Землі використовуватитуть для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Стартова ціна продажу прав оренди разом становила 470 тис. 617 грн, або 8% від нормативної грошової оцінки (НГО) земель. У ході проведення торгів орендна плата зросла до 1 млн 579 тис. грн, що в середньому – 26,9% від НГО. Зазначені кошти щорічно надходитимуть до бюджетів місцевих рад, в адмінмежах яких розташовані ці ділянки.

Найдорожчою стала земельна ділянка площею понад 6 га в адмінмежах Корсунь-Шевченківської міської ради, оренда плата за яку зросла до 121,3% від НГО, у грошовому еквіваленті – 73,7 тис. грн (стартова ціна становила 4,86 тис. грн).

Довідково:

Земельні торги проводять відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Із детальною інформацією про земельні ділянки, права оренди на які виставлені на продаж, можна ознайомитися в розділі «Земельні аукціони» на офіційному веб-сайті Держгеокадастру.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Бюджети Черкащини поповнилися майже на півтора мільйони гривень завдяки земельним аукціонам