Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Освітні заклади області готують до нового навчального року
01 серпня 2018, 12:55 Друк

школаПеріод підготовки освітніх закладів до нового навчального року, зокрема в осінньо-зимовий час, триває. На Черкащині необхідно підготувати 603 загальноосвітніх заклади, 430 дошкільних, також професійно-технічні та вищі. Про це повідомив у ході координаційної наради директор Департаменту освіти і науки ОДА Валерій Данилевський.

– Нині на майже 75 % виконано поточні ремонти навчальних кабінетів, лабораторій, приміщень загальноосвітніх шкіл і дошкільних навчальних закладів, – зауважив Валерій Вікторович. – На завершальному етапі – оздоблювальні роботи з облаштування приміщень, де функціонуватиме нове обладнання кабінетів хімії, фізики, біології, LEGO.

За словами обласного освітянина, більш ніж у 550 навчальних закладах області проведено ремонтно-профілактичні роботи власних топкових. Інженерні служби районних відділів освіти співпрацюють з інспекцією Держенергонагляду щодо участі в оглядах об’єктів теплового господарства, ліквідації недоліків.

Капітальні ремонти, як зазначив директор Департаменту, виконано натепер у 13 автономних котельнях. Внутрішні системи опалення, дахи й покрівлі відремонтовано в більш ніж 30 закладах. У 27-ми здійснено реконструкцію, заміну інженерних мереж, капремонти внутрішніх туалетів. У понад сотні закладів виконано часткову заміну віконних блоків на металопластикові – більше 1 тисячі штук. Окрім цього, утеплено фасади, зроблено ремонти спортивних залів, їдалень, харчоблоків із заміною мереж водогону та каналізації. Також в декількох закладах встановлено твердопаливні котли.

Водночас Валерій Данилевський звернув увагу керівників органів місцевого самоврядування на те, що роботи з підготовки до опалювального періоду в районах, містах та об’єднаних тергромадах варто пришвидшити, аби вже з осіннього періоду діти мали змогу навчатись в комфортних умовах.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Освітні заклади області готують до нового навчального року