Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У «Черкасиобленерго» нагадують батькам про небезпеки
01 серпня 2018, 13:57 Друк

1495185778 oblenergo 2Літо – це чудовий час для дитячих прогулянок та ігор на вулиці. Проте, тут на дітей чатує безліч небезпек. В їх числі і електричне обладнання, необачне поводження з яким може призвести до трагічних наслідків. Тому, для запобігання ураження електричним струмом та попередження нещасних випадків, звертаємося до вас з проханням не залишайте дітей без нагляду! Обов’язково інформуйте їх про правила поводження з електричними приладами та правила поведінки поблизу енергетичних об’єктів! Про це повідомляє прес-служба установи.

Нагадайте дітям про те, що СУВОРО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

* Торкатися проводів з пошкодженою ізоляцією. Користуватися зіпсованими вимикачами, вилками та розетками. 
* Користуватися електричними приладами у ванній кімнаті, торкатись проводів та приладів мокрими руками, наповнювати водою з водопровідного крану увімкнений в розетку електрочайник.
* Виймати електричну вилку з розетки за провід.
* Вставляти у штепсельну розетку цвяхи, шпильки та інші предмети.
* Вмикати в електромережу несправні електроприлади.
* Грати поблизу ліній електропередач.
* Підійматись по опорах ліній електропередачі до електропроводів та на дахи споруд, над якими проходять електричні проводи.
* Влізати на територію трансформаторних підстанцій та заходити в їх приміщення, відчиняти двері та люки цих споруд.
* Наближатись до обірваного проводу лінії електропередачі ближче ніж на 8 метрів – це приблизно 16 дитячих кроків.
* Розпалювати вогнища поблизу повітряних ліній та інших енергетичних об’єктів.
* Накидати на струмопровідні частини об’єктів електричних мереж і наближати до них стороні предмети (запускати спортивні моделі літальних апаратів, повітряних зміїв тощо).

Поясніть дитині: 
Якщо вона побачила відкриті двері трансформаторної підстанції, в жодному разі не можна наближатись до неї, а слід негайно повідомити дорослих.
Якщо дитина раптом опинилася поблизу обірваного проводу, в жодному разі не можна панікувати чи бігти. Зону ураження (8 метрів від проводу) слід покидати «гусячим кроком»: не відриваючи ноги від землі та одна від одної (потрібно ніби ковзати по землі, не відриваючи від неї ступню). При цьому, ногу можна пересувати вперед не більше ніж на пів стопи. Потім обов'язково слід покликати дорослих і зателефонувати рятувальникам за номером 101 або до кол-центру ПАТ «Черкасиобленерго» за багатоканальними номерами (0472) 33-87-87, (093) 170-40-57, або мобільними номерами: (050) 434-87-87, (067) 690-48-48.

Якщо людина потрапила під дію електричного струму, необхідно негайно покликати на допомогу дорослих та викликати швидку допомогу за номером «103»! В жодному разі не можна намагатися допомогти самотужки – це мають робити виключно дорослі!

Батьки, пам’ятайте!
Ваша уважність та серйозне ставлення до електробезпеки є запорукою життя та здоров’я вашої малечі! А ваше нагадування може врятувати дітей від ураження електричним струмом і зберегти їхнє життя.

Більш детальну інформацію про електробезпеку можна дізнатися на сайті Товариства www.cherkasyoblenergo.com у розділі «ОХОРОНА ПРАЦІ ТА ЕЛЕКТРОБЕЗПЕКА»


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У «Черкасиобленерго» нагадують батькам про небезпеки