Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Сьогодні у Чигирині відбудеться громадське обговорення
03 серпня 2018, 08:19 Друк

оголошенняСьогодні, 3 серпня, о 12:00 в приміщенні Будинку рад та державних установ за адресою: вулиця Б. Хмельницького, 26 серед жителів міста Чигирин та селища Чернече буде проводитися громадське обговорення.

Про це повідомили у прес-службі Чигиринської мерії.

На громадське обговорення виноситься проект рішення «Про добровільне об’єднання територіальних громад», підготовлений спільною робочою групою. Організатор громадського обговорення: робоча група з підготовки та проведення громадського обговорення проекту рішення «Про добровільне об’єднання територіальних громад», створена розпорядженням міського голови від 01.08.2018 №226-02-27.

Після завершення громадського обговорення, всі пропозиції (зауваження), що надійшли під час громадського обговорення, подадуться до Чигиринської міської ради на наступну сесію для прийняття рішення «Про схвалення проекту рішення «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

Відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад»,  розпорядження Чигиринського міського голови від 02 серпня 2018 року № 227-02-27 «Про проведення громадського обговорення проекту рішення щодо добровільного об’єднання територіальних громад», з метою отримання від членів чигиринської громади пропозицій і зауважень щодо прийняття зазначеного проекту рішення, проводиться громадське обговорення.

За додатковою інформацією звертатися за тел. 066-131-70-50.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Сьогодні у Чигирині відбудеться громадське обговорення