Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Минулого тижня на Черкащині видали майже 100 наказів про надання землі АТОвцям
06 серпня 2018, 15:16 Друк

земля сгЗа минулий тиждень Держгеокадастр Черкаської області видав 85 наказів про надання земельних ділянок натовцям, пише «Провінція».

Це є одним із найкращих результатів в Україні. Усього з 27 липня до 3 серпня 2018 року головні управління Держгеокадастру в областях видали 1013 наказів про виділення земельних ділянок учасникам АТО і родинам загиблих воїнів. 

Як повідомляє Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру, найбільше наказів про передачу земельних ділянок із земель сільськогосподарського призначення державної власності видали головні управління Держгеокадастру в таких областях: Вінницькій – 174, Сумській – 151, Чернігівській – 143, Черкаській – 85.

За минулий тиждень головні управління Держгеокадастру в областях надали у власність учасникам АТО 800 земельних ділянок загальною площею 1207,29 гектара. Найбільше ділянок із земель сільськогосподарського призначення державної власності надано у Вінницькій (172), Сумській (92), Житомирській (88), Хмельницькій (65) областях.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Минулого тижня на Черкащині видали майже 100 наказів про надання землі АТОвцям