Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Хто і коли зможе отримати відшкодування зекономленої субсидії на Черкащині?
09 серпня 2018, 12:01 Друк

гроші - дрібніПриймання документів на відшкодування зекономленої субсидії (монетизація) розпочалося першого липня і триватиме до першого вересня.

Про це повідомила заступник директора департаменту-начальник управління соціальної допомоги та компенсаційних виплат департаменту соціальної політики Черкаської міської ради Катерина Бінусова, інформує прес-служба ЧМР.  

Монетизація субсидій означає, що замість погашення державою частини плати за спожиті комунальні послуги, субсидіанти отримують гроші, які використовуються для погашення вартості послуг ЖКГ на загальних підставах.

Грошова компенсація за невикористану субсидію

Після опалювального сезону сім’ї, які економно споживали газ або електроенергію для обігріву своїх осель, отримують грошову компенсацію від держави. Організації-надавачі послуг подали до управління списки осіб, які мають право на монетизацію. Всім таким отримувачам були надіслані листи-повідомлення про необхідність звернення до управління. Урядовий проект монетизації зекономлених пільг і субсидій передбачає відшкодування вартості 100 кубів газу або 150 кіловат електроенергії (залежно від використовуваної системи опалення).

Споживачі можуть отримати компенсацію в розмірі на зазначені послуги:

Отримати компенсацію за заощаджену субсидію можуть тільки власники (орендарі) будинків з індивідуальним опаленням. Для мешканців багатоквартирних будинків монетизація субсидій не проводиться (лише у випадках, коли в квартирах встановлене індивідуальне опалення).

Здійснити монетизацію залишку зекономленої субсидії та отримати грошову компенсацію за газ або електроенергію можна звернувшись в управління соціального захисту населення за місцем проживання та надавши:

- заяву на монетизацію субсидії;

- реквізити банківського рахунку або номер поштового відділення, куди відправити компенсацію.

Джерело: zmi.ck.ua


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Хто і коли зможе отримати відшкодування зекономленої субсидії на Черкащині?