Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Чигирині обговорили благоустрій населених пунктів району
15 серпня 2018, 11:50 Друк

чигирин - назва містаУ Чигирині відбулася нарада щодо санітарного стану та благоустрою населених пунктів району, повідомили у прес-службі місцевої РДА.

Протягом серпня представниками райдержадміністрації спільно з районною ветеранською організацією було проведено огляд населених пунктів району. 

У ході наради розглянуто результати огляду та проведено аналіз санітарного стану та благоустрою у розрізі кожного населеного пункту, проаналізовано виявлені недоліки та шляхи їх вирішення.

Секретарю міської ради та сільським головам рекомендовано провести роботи щодо впорядкування територій населених пунктів району, які включають: ліквідацію накопиченого сміття на вулицях, дорогах, тротуарах; благоустрій пам’ятних місць і кладовищ тощо.

Присутні зупинилися ще на одному питанні порядку денного - про поліпшення гідрологічного стану річки Тясмин.

Магістральний канал р. Тясмин знаходиться на балансі Черкаського обласного управління водних ресурсів, яке утримується за рахунок державного бюджету. 

У зв’язку з відсутністю фінансування, роботи по очистці річки не проводяться. Останні роботи проводились ще в 2005 році та були мізерними в порівнянні до потреби - прочищено лише 1 км в межах м. Чигирин.

Тясминською експлуатаційною дільницею Правобережного міжрайонного управління водного господарства з початку року були виконані наступні роботи:

обкошування берегової захисної смуги – 39,2 га; очищено від мулу гідротехнічних споруд – 10 шт; бетонування гідроспоруд – 7 шт; ліквідовано заторів – 10 шт.

Для отримання фінансової підтримки з державного бюджету на поліпшення гідрологічного стану р.Тясмин необхідно виготовити проектно-кошторисну документацію та забезпечити співфінансування з місцевих бюджетів. Міській та сільським радам спільно з Тясминською експлуатаційною дільницею Правобережного міжрайонного управління водного господарства надано доручення визначитися з об’ємом робіт щодо поліпшення гідрологічного стану річки Тясмин. 


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Чигирині обговорили благоустрій населених пунктів району