Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

До участі у громадських роботах на Чигиринщині залучили понад 600 безробітних
17 серпня 2018, 11:04 Друк

original-1063271802a9431c67aff63efa8b619fЗ початку року на Чигиринщині до громадських та інших робіт тимчасового характеру було залучено 638 безробітних. Зокрема, 262 особи працювали на громадських роботах з благоустрою населених пунктів та впорядкування місць поховань, 13 осіб були залучені до громадських робіт в Управлінні соціального захисту населення Чигиринської райдержадміністрації, надаючи роз’яснення громадянам щодо оформлення житлових субсидій та упорядкування документації.

Про це повідомили у прес-службі Чигиринської РДА.

Виконання таких функцій потребує певних знань, умінь та навичок. Тому фахівці органів соціального захисту населення залучаються до проведення семінарів для безробітних з метою ознайомлення їх з головними критеріями та принципами соціальної роботи. У свою чергу шукачі роботи набувають досвід роботи в соціальній сфері та документознавстві.

До кінця 2018 року Управлінням соціального захисту населення планується задіяти до виконання громадських робіт з інформування населення про порядок отримання житлових субсидій ще 12 осіб з числа безробітних.

З початку року укладено договори із міською радою та 17 сільських рад про організацію та проведення громадських робіт соціального спрямування на умовах співфінансування з коштів місцевих бюджетів та коштів Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

"Людина тільки тоді відчуває стабільність у житті, коли має роботу, яка гарантує заробіток. Тому громадські та тимчасові роботи являються додатковим шляхом до зайнятості населення", – зауважує директор районної філії Черкаського обласного центру зайнятості Світлана Коршунова.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин До участі у громадських роботах на Чигиринщині залучили понад 600 безробітних