Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Черкаська область - одна з найбільших порушників у рибоохоронній сфері
22 серпня 2018, 12:20 Друк

браконьєриДержрибагентством підбито підсумки рибоохоронної діяльності за січень-липень 2018 року. Рибоохоронними патрулями та органами рибоохорони було проведено 15 028 рибоохоронних рейдів. В результаті проведених заходів виявлено 25 318 порушень. З виявлених порушень 31,2 % (7 919) є грубими. Однією з областей де виявлена найбільша кількість порушень стала Черкаська.

Про це повідомили у прес-службі Міністерства аграрної політики і продовольства України.

Крім Черкаської до переліку найбільших порушників також включили Київську, Дніпропетровську, Полтавську, Запорізьку, Одеську, Миколаївську та Азовський басейн.

У цілому по Україні, в рамках рибоохоронних рейдів було вилучено більше 77 тонн (77 602 кг) біоресурсів та 31 064 од. заборонених знарядь лову. Затримано 550 транспортних засобів. За цей період складено та направлено в суди 9 987 справ для притягнення порушників до адміністративної відповідальності. Ще 237 справ направлено судами для відкриття кримінальних проваджень.

У квітні-червні 2018 року найбільшої шкоди рибній галузі завдали порушники під час нерестової заборони. В цей період було викрито 11 тис. правопорушень та вилучено 33 тонни водних біоресурсів. Збитки сягнули 6,2 млн грн.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Черкаська область - одна з найбільших порушників у рибоохоронній сфері