Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На Черкащині удвічі зросла аварійність на дорогах
27 серпня 2018, 15:19 Друк

туман на дорозіНа 59% зростала аварійність на дорогах Черкащини. На цьому наголосив начальник ГУНП у Черкаській області Валерій Лютий під час сьогоднішньої прес-конференції, повідомляє «ВиЧЕрпно».

Якщо у 2017 році по Україні було 95 загиблих, то у цьому році — 151.

З метою попередження травмування на дорогах, а також смертельних випадків діє загальнодержавна програма під умовною назвою «Перевізник».

Під час проведення цієї операції по області були виявлені 2 факти, коли водії автобусів були в нетверезому стані. Однак, вони в той час не перевозили пасажирів: або вже завершили маршрут, або ще не набрали пасажирів.

Окрім того, було зафіксовано 14 фактів керування транспортом без відповідних документів. Відхилення від визначеного маршруту руху — 204 факти. В цілому, по області було складено 630 адмінпротоколів.

Після цієї операції було проведено роботу не тільки з водіями, а й підприємцями, щоб запобігти скоєнню ДТП.

- Є такі порушення, про які знають керівники, але не вживають заходів. Якщо є дисципліна і водій знає, що після закінчення роботи він має заїхати на підприємство, де транспорт огляне механік, тоді порушень було б менше, — відзначив Валерій Лютий.

Начальник Департаменту інфраструктури, розвитку та утримання мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення Сергій Чубань вважає, що тільки вузькоспеціалізований підрозділ, який відповідатиме за безпеку руху, зможе навести лад. Також він наголосив, що чимало відповідальності лежить на перевізниках, які здійснюють незаконні перевезення.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На Черкащині удвічі зросла аварійність на дорогах