Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На Черкащині не закриють жодного відділення Укрпошти
31 серпня 2018, 09:46 Друк

1504084975 1 1Реформування ДП "Укрпошта" викликало в Україні неоднозначну реакцію. В деяких областях, зокрема Чернігівській, де було запущено пілотний проект пересувних поштових відділень та закрито низку стаціонарних відділень, це викликало спротив селян та місцевих видавців районних ЗМІ. Проте, як запевнюють у Черкаській дирекції "Укрпошти", такі зміни не загрожують черкащанкам, інформує «Провсе».

- Закриття ні сільських, ні міських автоматизованих відділень не планується. Зараз мережа є збалансованою та покриває всі населені пункти, - прокоментували в підприємстві.

У той же час, віддалені сільські відділення планується комп'ютеризувати й автоматизувати, оскільки, на переконання поштарів, це значно покращить їх роботу.

Попри те, що на Черкащині закривати відділення не планують, підприємство не виключає можливості використання пересувних відділень.

- У разі потреби ми готові використовувати пересувні відділення поштового зв'язку, де громадяни зможуть отримувати такі ж послуги пошти як і у стаціонарному відділенні, - повідомили в "Укрпошті".


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На Черкащині не закриють жодного відділення Укрпошти