Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

В області майже 20% закладів освіти потребують капітальних ремонтів
31 серпня 2018, 12:51 Друк

школаНа Черкащині всі навчальні заклади планово розпочнуть роботу з 1 вересня. Про це на селекторній нараді в ОДА повідомив начальник управління освіти Валерій Данилевський, пише «ІнфоМІСТ».

– Є ще певні проблеми, що перебувають на етапі вирішення. Сподіваємось, що навчання з 1 вересня почнеться планово і безпечно, – сказав Данилевський.

Натомість як заявила під час виступу начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області Альона Бойко, в Черкаській області потребують проведення капітальних ремонтів майже 20% закладів освіти.

– Найбільшу тривогу викликають порушення, які пов’язані із неналежним водопостачанням і харчуванням дітей, які і призводять до ускладенням, – говорить Бойко. – У частині навчальних закладів недостатньо технологічного і холодильного обладнання. Це може призвести до приготування їжі не гарантованої якості. Ще одна проблема, яка виникла після реформування, – питання медичного забезпечення.

У 2018-2019 роках у області планується експлуатація 450 дошкільних навчальних закладів, 603 шкіл, 220 шкіл-інтернатів і реабілітаційних центрів, а також 19 закладів профтехосвіти.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин В області майже 20% закладів освіти потребують капітальних ремонтів