Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Україна вдвічі збільшила експорт пива
31 серпня 2018, 10:34 Друк

алкогольУкраїнські виробники пива збільшили експорт продукції на 49,4% у 2017 році, або на 3,3 млн дал в натуральному виразі, що дозволило покращити використання виробничих потужностей. Про це повідомила голова галузевого об’єднання пивоварів та виробників безалкогольних напоїв (Компанія «Укрпиво») Галина Коренькова, передає прес-служба компанії.

Відзначається, що у 2018 році позитивна тенденція продовжується. За оцінкою «Укрпива» за  7 місяців  2018 року було вироблено 111,4 млн. дал, пива, що на 2,9 % більше ніж за  аналогічний період  2017 року,  а виробництво солоду становило  204 945 тонн – на 6,6 % більше. Принагідно зазначимо, що  і солод українського виробництва активно постачається на експорт.

«Зростання попиту на українське пиво за межами нашої країни пов’язане з його високою якістю, різноманітністю сортів та стилів пивоваріння, які демонструють українські великі, середні і малі пивоварні. Привабливий дизайн та все більша довіра до продукції з України також сприяють попиту», – йдеться у повідомленні.

Окремо слід відзначити і конкурентоспроможну ціну українського пива – як внаслідок низького курсу національної валюти так і внаслідок того, що пиво виробляється з вітчизняного солоду на вітчизняних виробничих потужностях із застосуванням конкурентоспроможної української робочої сили.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Україна вдвічі збільшила експорт пива