Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На Чигиринщині безробітні допомагають людям похилого віку
03 вересня 2018, 11:03 Друк

robotaУ 2018 районна філія центру зайнятості та Територіальний центр на умовах спів фінансування заключили 3 договори "Про організацію громадських робіт та фінансування їх організації". До цих робіт уже залучено 12 осіб.

Про це повідомляє Чигиринська районна філія ОЦЗ.

"Соціальний захист – це особлива галузь, яка знаходиться найближче до життєвих інтересів населення. Саме працівники соціальної сфери першими приходять на допомогу у вирішенні різних питань літніх людей, осіб з інвалідністю.

Соціальні робітники відчувають життєвий пульс суспільства і люди вірять їм, йдуть до них з впевненістю у тому, що знайдуть співчуття та підтримку. Ця професія, що передусім визначається категоріями добра й милосердя, сьогодні вкрай необхідна людям.

А робота, яка проводяться в Територіальному центрі соціального обслуговування Чигиринського району,  є суспільно корисною і виконується завдяки залученню безробітних до організації громадських робіт в установі", – повідомляє директор районної філії Черкаського ОЦЗ Світлана Коршунова.

З початку поточного року між районною філією та Територіальним центром, на умовах співфінансування, заключено 3 договори "Про організацію громадських робіт та фінансування їх організації", до яких залучено 12 осіб. Директор Територіального центру Андрій Заїченко відзазначає, що "Безробітні, які приймають участь в громадських роботах, здійснюють догляд за одинокими непрацездатними особами, у тому числі особами похилого віку, та допоміжні роботи у Територіальному центрі".

З метою подальшої організації громадських робіт та забезпечення зайнятості працездатного населення, вирішення питань соціального розвитку Чигиринщини, і надалі продовжуватиметься тісна співпраця з соціальними партнерами.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На Чигиринщині безробітні допомагають людям похилого віку