Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

В Україні дорожчають тепличні помідори
03 вересня 2018, 07:05 Друк

70039802 w640 h640 1Ціни на тепличні томати продовжують стрімко рости. Як повідомляє EastFruit, тільки з початку останнього тижня серпня 2018 року ця продукція на українському ринку подорожчала в середньому на 40%.

У результаті на даний момент ціни на томати закритого ґрунту вже перевищили рекордні показники мінімум за останні п'ять років. Зокрема, сьогодні українські тепличні комбінати ведуть відвантаження томата по 13-15 грн/кг ($0,46-0,53 за кг). Для порівняння, ще тиждень тому ціни в даному сегменті стартували від 8 грн/кг ($0,28 за кг).

Як зазначається в публікації, причиною тенденції стрімкого подорожчання, за словами тепличників, є вкрай обмежена пропозиція томата на ринку, оскільки вибірки в теплицях, як і раніше, дуже невеликі. При цьому, не всі комбінати приступили до збору врожаю помідорів другого обороту. Більш того, подорожчанню тепличного томату сприяє і нестача пропозиції продукції відкритого ґрунту через поширення спалахів фітофторозу на полях.

Як результат, вже сьогодні тепличним господарствам вдається відвантажувати томат на 25-30% дорожче, ніж наприкінці літа минулого року. Крім того, фермери не виключають подальшого подорожчання, оскільки темпи збуту в цьому сегменті залишається досить активними, йдеться в публікації EastFruit.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин В Україні дорожчають тепличні помідори