Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Стало відомо, яка середня зарплата на Черкащині
05 вересня 2018, 12:15 Друк

гроші - у гаманціСередня номінальна заробітна плата штатного працівника підприємств, установ та організацій із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб у липні 2018р. залишилася майже незмінною порівняно з попереднім місяцем і становила 7898 грн.

Це у 2,1 раза вище рівня мінімальної заробітної плати (3723 грн); порівняно з липнем 2017р. показник зріс на 22,5%, інформують у Головному управлінні статистики в Черкаській області.

До видів економічної діяльності з найвищим рівнем оплати праці відносилися фінансова та страхова діяльність, державне управління й оборона; обов’язкове соціальне страхування, а серед промислових видів діяльності – виробництво автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів, інших транспортних засобів, виробництво хімічних речовин і хімічної продукції,  виробництво основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів, де заробітна плата перевищила середній показник по економіці в 1,3–2,3 раза.

Найнижчий рівень заробітної плати спостерігався в установах поштової та кур’єрської діяльності, виробництві електричного устатковання і не перевищував 51% від середнього рівня по економіці.AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Стало відомо, яка середня зарплата на Черкащині