Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Черкаська область приєдналася до проекту “Пошук дітей”
05 вересня 2018, 15:26 Друк

З 31 серпня Черкаська область приєдналася до проекту “Київстару” “Пошук дітей”, повідомляє «ІнфоМІСТ».

З початку дії проекту “Київстар” зробив 60 розсилок абонентам про розшук зниклих дітей в Україні. Меморандум про співпрацю Нацполіції та “Київстару” підписали ще у 2017 році. Нині до проекту долучилося 11 областей.

Начальник сектору ювенальної превенції Управління превентивної діяльності ГУНП в Черкаській області, майор поліції Юлія Суденко повідомила, що цього року до підрозділів Нацполіції надійшло 258 повідомлень про безвісти зниклих дітей, 251 дитину знайшли протягом доби, 7 – шукали понад добу. Найчастіше такі випадки фіксували у Черкасах, Смілянському та Звенигородському районах. Всередньому щодоби надходять два повідомлення про безвісти зниклих дітей.

Менеджер із соціальних проектів мобільної мережі Анастасія Ковтун розповіла про алгоритм співпраці. Після надходження повідомлення працівники поліції відбирають у батьків або законних представників дитини пояснення, дозвіл про розголошення даних.

Після цього “Київстар” протягом години обробляє інформацію та надсилає короткі повідомлення активним абонентам у радіусі 1-3 км.

- За майже рік ми провели понад 60 смс-розсилок на запит Нацполіції. Усіх дітей знайшли, і це хороший показник, – говорить представниця Київстару.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Черкаська область приєдналася до проекту “Пошук дітей”