Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Майже 6 тис. АТОвців з Черкащини отримали у власність земельні ділянки
10 вересня 2018, 09:44 Друк

земля сгДля забезпечення учасників АТО земельними ділянками Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області протягом восьми місяців цього року видало 1086 наказів про надання дозволу на розробку проектів відведення земельних ділянок орієнтовною загальною площею 1941,57 га.

Загалом із початку реалізації ініціативи щодо надання землі атовцям (улітку 2014 року)  Держгеокадастр області надав 7497 дозволів для розробки землевпорядної документації на загальну площу 12 753,64 га. А саме: для ведення індивідуального садівництва, особистого селянського господарства.

Нині в області 5875 осіб із числа військовослужбовців, правоохоронців і членів їхніх родин уже отримали у власність за рахунок земель сільськогосподарського призначення державної власності земельні ділянки загальною площею 10160,48 га.

На сьогодні до Головного управління Держгеокадастру в області надійшло 13392 клопотання від учасників АТО, що виявили бажання отримати земельні ділянки.

Як інформують в управлінні, в кожному відділі Держгеокадастру у районах є відповідальний працівник, якому доручено цей напрям роботи. Адже перш, ніж звернутися до Головного управління в Черкаси, військовослужбовці мають отримати вичерпну консультацію в тому районі, де хочуть отримати земельну ділянку.

Довідково:

На сайті Держгеокадастру розміщено покрокову схему дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки.

За інформацією прес-служби Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Майже 6 тис. АТОвців з Черкащини отримали у власність земельні ділянки