Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Торік в області зафіксували близько 300 тис. викликів швидкої
11 вересня 2018, 15:07 Друк

maxresdefaultУ 2017-му році щодоби припадало 8,3 виклики на бригаду. Про це в інтерв’ю виданню “ІнфоМІСТ” повідомив директор КП “Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” Ігор Фесун.

 – У 2017-му було зафіксовано 292 429 викликів, тобто 8,3 виклики щодоби на бригаду. Але це за умови, що усі бригади працюють, а в нас такого фактично не буває, – наголошує Фесун. – У середньому 95-96 екіпажів виїжджає на лінію.

Наприклад, у Черкасах має працювати 28 бригад, однак на станції тішаться, коли 18 готові на виїзд, адже зазвичай працюють лише 14-16.

– Причини прості: брак транспорту – перша, відсутність водіїв – друга. І це катастрофа! Якщо в Уряді негайно не почнуть вирішувати проблеми швидкої, то через рік ми станемо. У нас водій-новачок отримує 3800 грн за місяць, а вимоги до них висувають, як до далекобійників. Тому людина краще піде працювати останнім та отримувати свої 10-15 тисяч. І тут на рівні області зарадити складно. Це питання загальнодержавного рівня, – наголошує очільник швидкої.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Торік в області зафіксували близько 300 тис. викликів швидкої