Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Державного службовця з Чигиринщини оштрафували на 1700 грн
27 вересня 2018, 14:08 Друк

корупціяПосадовця одного з державних органів Чигиринського району звинуватили в адміністративному правопорушенні пов’язане з корупцією, повідомляють у Чигиринському відділі Смілянської місцевої прокуратури.

Встановлено, що громадянин Л., будучи відповідно до підпункту «д» пункту 1 частини 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції» суб’єктом відповідальності за правопорушення, пов’язані з корупцією, всупереч вимогам ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції», придбав транспортний засіб ціна якого перевищує 50 прожиткових мінімумів на одну працездатну особу, в порушення вимог ч. 2  ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції», та без поважних причин, не повідомив Національне агентство з питань запобігання корупції про суттєві зміни у своєму майновому стані, чим вчинив адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч. 2 ст. 172-6 КУпАП.

Суд погодившись з позицією прокурора визнав винним громадянина Л. за вчинення адміністративного правопорушення пов’язаного з корупцією про що винесено відповідну постанову, згідно якої на правопорушника накладено стягнення у вигляді штрафу в розмірі 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 1700 грн.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Державного службовця з Чигиринщини оштрафували на 1700 грн