Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Чигирині провели міні-ярмарок вакансій
01 жовтня 2018, 08:23 Друк

ярмарок вакансій27 вересня у приміщенні Чигиринської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості відбувся черговий міні-ярмарок вакансій на замовлення ТзОВ «ЛЕОНІ». На захід запросили безробітних, що перебувають на обліку в центрі зайнятості.

Про це йдеться у повідомленні на сайті Чигиринської РДА.

Шукачам роботи пропонувались вакантні посади: «монтер кабельного виробництва», «оператор технологічного устаткування» для роботи на заводі у Львівській області.

У заході взяли участь представник ТзОВ «ЛЕОНІ» та 20 осіб з числа безробітних та 6 осіб жителів м. Чигирин.

«ТзОВ «ЛЕОНІ Ваерінг Системс УА ГмбХ» - найпотужніший інвестиційний проект німецького концерну LEONI AG в Україні та є яскравим прикладом тісної економічної, інвестиційної та науково-технічної співпраці між Україною та Німеччиною. В розбудову українського проекту інвестовано близько 65 млн. євро і завод успішно функціонує на українському ринку праці вже 15 років, забезпечуючи роботою понад 7350 працівників (станом на серпень 2018 року). На підприємстві діє заохочувальна система винагород за інноваційні ідеї та пропозиції покращення продуктивності виробництва. ТзОВ «ЛЕОНІ» пропонує стабільну заробітну плату (~ 9700 грн.), попереднє навчання, безкоштовний доїзд з/до місця праці, медичне страхування, пільгове харчування. Підприємство забезпечує працівників проживанням у курортному містечку Моршин та надає можливість навчання на заводах ЛЕОНІ у Румунії»,- зазначив під час зустрічі представник ТзОВ «ЛЕОНІ».

По закінченню ярмарку 4 чол. зацікавилися рекомендованими вакансіями на підприємстві, та отримали запрошення на співбесіду безпосередньо з керівництвом підприємства.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Чигирині провели міні-ярмарок вакансій