Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Чигиринському районі розпочнуть імунізацію тварин проти сказу
05 жовтня 2018, 14:42 Друк

original-1286458086У жовтні на Черкащині розпочнеться планова пероральна імунізація диких та бродячих м’ясоїдних тварин проти сказу повітряним методом. На Чигиринщині такі заходи стартують з 6-8 жовтня в залежності від погодних умов, в т.ч. у вихідні дні.

Про це йдеться на сайті Чигиринської міськради.

Розповсюдження принад, які містять високоімунну безпечну вакцину проти сказу, буде здійснюватися авіатранспортом над лісовими та сільськогосподарськими угіддями, поза територіями населених пунктів та водойм.

Принада безпечна для людей і тварин, має вигляд брикетів розміром із сірникову коробку з різким запахом м’ясокісткового борошна. Усередині приманки знаходиться капсула з вакциною проти сказу.

Імунізація проводиться з метою забезпечення стабільної епізоотичної ситуації зі сказу тварин на території Черкаської області та відповідно до розпорядження Головного Державного ветеринарного інспектора України від 03.09.2018 № 100 «Щодо організації заходів з проведення осінньої кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин в Україні».


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Чигиринському районі розпочнуть імунізацію тварин проти сказу