Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Роботодавці Чигиринського району шукають працівників
08 жовтня 2018, 11:07 Друк

robotaСпеціалістами Чигиринської районної філії у вересні поточного року було організовано і проведено 2 ярмарки вакансій для 10 роботодавців, під час яких було заявлено 22 актуальні вакансії.

Участь в ярмарках взяли понад 37 безробітних.

На ярмарки були запрошені керівники й представники організацій та підприємств міста та району, серед яких: приватний підприємець Олександр Нагаєв, філія "Вітове" ТОВ СП "Нібулон", ТОВ "Богданова гора", ТОВ АФ "Тіньки", ТОВ "Аграріко", ПП "НАДІЯ", ВТФ "Вікторія", ТОВ "Продагроінвест" та інші.

Серед запропонованих вакансій найбільш затребуваними були робітничі професії, такі як: електрик дільниці, транспортувальник, майстер зміни, бухгалтер з оперативного обліку, кухар, швачка,  вантажник, електрогазозварник, муляр, маляр, лицювальник-плиточник, підсобний робітник, тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва тощо.

У ході зустрічей обговорювались питання графіку та режиму роботи, заробітної плати, основних обов’язків до претендентів на ту чи іншу посаду, умов праці на робочому місці та питання транспортної доступності.

Після надання детальної інформації, роботодавці проводили індивідуальні співбесіди з шукачами роботи.

У результаті спільних зусиль -  2 особи були працевлаштовані, більше 20 осіб пройшли співбесіди та ще 12 – залишили свої резюме роботодавцям.

"Проведення таких заходів сприяє зміцненню партнерства та налагодженню взаємовідносин між службою зайнятості, роботодавцями та шукачами роботи і допомагає вирішити кадрові питання на тому чи іншому підприємстві мобільно та ефективно", – прокоментувала начальник відділу взаємодії з роботодавцями Людмила Новіцька.

Повідомляє Чигиринська районна філія ОЦЗ.  


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Роботодавці Чигиринського району шукають працівників