Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Як українцям заощадити на теплі?
11 жовтня 2018, 13:50 Друк

0FiFSLgdKXGV2cUBVBiEf471KoLT1l1xYhxpypMIУ середу, 10 жовтня, Кабінет міністрів України прийняв рішення дозволити індивідуальний (поквартирний) облік у старих будинках із горизонтальною системою опалення, жителі яких на даний момент оплачують за все спожите будівлею тепло пропорційно площі квартир. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Тепер квартири, в яких встановлять лічильники (у будинках з горизонтальною розводкою інженерних мереж) або прилади-розподілювачі (при вертикальної розводки), зможуть регулювати температуру в своїх приміщеннях, економити і платити тільки за своїм лічильником з доплатою за обігрів місць загального користування", – прокоментував прийняту Кабміном постанову очільник Мінрегіону Геннадій Зубко.

Також політик додав, що вибір споживачами оптимальної системи індивідуального обліку здійснюється за технічної можливості інженерних систем та економічної доцільності для кожного старого будинку.

Згідно з документом, тепер для системи обліку за допомогою приладів-розподілювачів необхідно, щоб їх встановили не менше 50% мешканців багатоквартирного будинку. При цьому оплата установки такої системи виконується за рахунок споживачів-власників квартири.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Як українцям заощадити на теплі?