Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На Черкащині для АТОвців триває інформаційна кампанія "Права захисників"
12 жовтня 2018, 15:58 Друк

АТОНа Черкащині проводиться інформаційна кампанія «Права захисників» для учасників АТО. Про це повідомили у прес-службі Головного територіального управління юстиції у Черкаській області.

Правове інформування для учасників бойових дій, що проходять лікування в Центрі реабілітації учасників АТО, провели 10 жовтня працівники Головного територіального управління юстиції спільно з Черкаським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Захід пройшов у рамках тижня правового інформування «Права захисників», що проводиться на Черкащині напередодні Дня захисника України.

Учасники АТО отримують роз’яснення щодо процедури надання безоплатної правової допомоги, законодавчих гарантій на першочергове безоплатне отримання земельної ділянки, порядку вчинення нотаріальних дій, соціальних пільг, які передбачені учасникам бойових дій та членам сімей загиблих внаслідок бойових дій.

Протягом 9 – 16 жовтня працівники юстиції проводитимуть правові лекторії, вуличне інформування, тематичні круглі столи та зустрічі з учасниками бойових дій і ветеранами.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На Черкащині для АТОвців триває інформаційна кампанія "Права захисників"