Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Фестиваль Святого Миколая шукає учасників на фестиваль вуличної їжі
22 жовтня 2018, 14:24 Друк

806b6e1806566ad52df50ee6cecd90ef XLФестиваль Святого Миколая традиційно відбудеться 15-16 грудня у першій козацькій столиці України Чигирині. Гостей тут чекатимуть не лише казкові враження, але й гастрономічні відкриття.

Цьогоріч на гостину до Миколая вперше з’їдуться найкращі фудкорти з усієї країни – на території біля історичної Резиденції Богдана Хмельницького розгорне потужності Фестиваль вуличної їжі «ПРОСТО ЇЖАк».

До участі в гастрофесті  організатори запрошують всіх, хто готовий запропонувати якісний продукт, гідний сервіс та креативний підхід… І все це – у форматі вуличного харчування.

Щоб зголоситися до участі необхідно заповнити АНКЕТУ та чекати на дзвінок від координатора для узгодження деталей.

– Фестиваль Святого Миколая – захід з історією. Торік він увійшов до ТОП-5 найцікавіших зимових фестивалів України, встановив рекорд на найбільшу кількість подарунків дітям. А ще його називають «Лапландією в Україні». Саме тому учасникам фестивалю вуличної їжі потрібно буде не лише нагодувати понад 30 тисяч голодних гостей за два дні, але й здивувати креативністю та кулінарною майстерністю, – відзначають організатори заходу.

 ФЕСТИВАЛЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ: ТАК ЦЕ БУЛО ТОРІК 


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Фестиваль Святого Миколая шукає учасників на фестиваль вуличної їжі