Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Черкащан штрафуватимуть за спалювання сухої трави
29 жовтня 2018, 09:56 Друк

пожежа в природіЗа підпал сухої трави черкащани будуть притягуватися до відповідальності. Так, за несанкціоноване спалення листя та сміття передбачається накладення штрафу на громадян від 340 до 1360 гривень.

Про це повідомили у прес-службі Управління патрульної поліції Черкаської області.

Окрім цього, за випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок зі степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах без дозволу органів державного контролю в галузі охорони навколишнього природного середовища передбачено накладення штрафу на громадян від 170 до 340 гривень.

За знищення або пошкодження лісових масивів, зелених насаджень навколо населених пунктів, вздовж залізниць, а також стерні, сухих дикоростучих трав, рослинності або її залишків на землях сільськогосподарського призначення вогнем чи іншим загальнонебезпечним способом — карається штрафом від 5100 до 8500 гривень або обмеженням волі на строк від двох до п’яти років, або позбавленням волі на той самий строк.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Черкащан штрафуватимуть за спалювання сухої трави