Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На Черкащині з початку грибного сезону зафіксували 33 випадки отруєнь
05 листопада 2018, 09:00 Друк

gribi v saduЗ початку грибного сезону у Черкаській області зареєстровано 33 випадки отруєнь грибами з 55 потерпілими (47 дорослих та 8 дітей віком до 18 років), 1 – летальний (дорослий).

Про це повідомили у прес-службі Державна установа "Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України".

Інформація щодо стану отруєнь грибами направляється в органи влади та місцевого самоврядування, Державну службу з надзвичайних ситуацій та Держпродспоживслужбу для відповідного реагування та застосування заходів щодо попередження отруєнь.

Детальна інформація з даного питання подається для подальшого висвітлення в засобах масової інформації, радіо, телебаченні та на офіційному сайті Державної установи "Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України".

Для запобігання отруєнню грибами ДУ "Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України" застерігає жителів міста та області утриматись збирання та споживання дикорослих грибів як від продукту взагалі, особливо дітям та літнім людям, і радить своєчасно звертатися за медичною допомогою при виникненні симптомів отруєння.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На Черкащині з початку грибного сезону зафіксували 33 випадки отруєнь