Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Україна почала більше експортувати курятини та яєць
05 листопада 2018, 13:07 Друк

яйцяМинулого року український аграрний експорт показав рекордні для останніх років результати, майже 18 млрд. доларів, однак за результатами 9 місяців 2018 року показники експорту продемонстрували незначне зменшення у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Про це розповіла заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Ольга Трофімцева, передає прес-служба Мінагрополітики.

«Проте обсяги цьогорічного врожаю дають нам всі підстави очікувати результати на не гіршому рівні за підсумками року», – підкреслила Ольга Трофімцева, додавши, що від початку поточного року зовнішньоторговельний обіг продукції українського агропромислового комплексу досяг 16,8 млрд. доларів.

Порівняно з попереднім роком збільшились обсяги експорту таких українських товарів АПК як: м’яса та субпродуктів домашньої птиці – на 29,3%, яєць птиці – на 73,9%, олії зі свиріпи, ріпакової або гірчичної – на 83,9%, горіхів – на 79,4%, шоколаду та інших продуктів з вмістом какао – на 21,3%, олії соєвої – на 18,3%, маргарину – на 31,9%, кондитерських виробів з цукру – на 20%, масла вершкового та інших жирів, вироблених з молока – на 16,3%, насіння ріпаку – на 15,2%,хлібобулочних, кондитерських виробів – на 12%, вин виноградних натуральних – на 46,5%, розповіла Ольга Трофімцева.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Україна почала більше експортувати курятини та яєць