Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Чигирині відзначили День працівників соціальної сфери
05 листопада 2018, 11:12 Друк

1541162914 42 листопада у районному Будинку культури відбулися урочистості з нагоди професійного свята Дня працівника соціальної сфери. На заході зібрались представники всіх служб, які виконують одну із найбільш благородних місій – надають допомогу тим, хто потребує державної опіки, піклуються про ветеранів та інвалідів, людей похилого віку, дітей–сиріт, безробітних та бездомних громадян, підтримують малозабезпечені та багатодітні сім’ї. 

Про це повідомили у прес-службі Чигиринської РДА.

Щирі слова глибокої поваги та вдячності за той вагомий внесок, який соціальні працівники роблять своєю щоденною працею, опікуючись проблемами соціально незахищених мешканців Чигиринщини висловили голова районної ради Валентина Алєксєєвець та керівник апарату районної державної адміністрації Аліна Плахотна та провели нагородження кращих працівників соціальної сфери району.

За вагомий особистий внесок у формування і реалізацію державної соціальної та гуманітарної політики МИХНО Лідії Дмитрівні, начальнику відділу соціальної допомоги управління соціального захисту населення райдержадміністрації вручено Подяку комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення Верховної Ради України. Також Лідія Дмитрівна нагороджена Почесною грамотою Черкаської обласної ради.

За сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розв’язанні проблем соціального захисту громадян та з нагоди Дня працівника соціальної сфери Почесними грамотами Черкаської обласної ради нагороджено ФЕСУНЕНКО Ольгу Миколаївну, директора Чигиринського районного центру соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді; ПЕТРИЧЕНКО Аллу Василівну, заступника директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чигиринського району; МАЛУ Галину Сергіївну, сестру медичну, сестру з дієтичного харчування відділення стаціонарного догляду територіального центру соціального обслуговування Чигиринського району, МИХНО Лідії Дмитрівні, начальнику відділу соціальної допомоги управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

Також Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради відзначено кращих працівників соціальної сфери.

З вітальними словами до всіх присутніх звернулися керівники Чигиринського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області, Управління соціального захисту населення райдержадміністрації, Територіального центру соціального обслуговування, (надання соціальних послуг) Чигиринського району, Чигиринського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Служби у справах дітей райдержадміністрації, Чигиринської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості та відзначили кращих працівників Почесними грамотами.

Святкову програму з нагоди професійного свята присутнім подарували талановиті артисти районного Будинку культури.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Чигирині відзначили День працівників соціальної сфери