Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Чигирині обговорили програму допомоги хворим після трансплантації
06 листопада 2018, 08:35 Друк

2 листопада відбулося засідання постійної комісії районної ради з гуманітарних питань, туризму, соціального захисту та охорони здоров’я населення, засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями. Провела засідання голова комісії Людмила Огиренко.

Про це повідомили у прес-службі Чигиринської райради.

У ході засідання депутати розглянули районну програму медикаментозного забезпечення хворих із трансплантованими органами та тканинами на 2018-2020 роки, яку представив головний лікар Чигиринської ЦРЛ Ігор Огиренко, питання про внесення доповнень до районної комплексної програми «Турбота» на 2014-2020 роки, розглянули ряд освітянських питань.

А саме: «Про затвердження Статуту Чигиринського закладу загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів № 1 ім. Б. Хмельницького Чигиринської районної ради Черкаської області в новій редакції», «Про хід виконання Програми роботи з обдарованною молоддю Чигиринщини на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 30.11.2015 №3-16/VIІ» та «Про хід виконання районної програми «Інноваційні школи Чигиринщини» на період до 2020 року».

Більш детально опрацювали члени комісії і звернення до Кабінету Міністрів України щодо ситуації, яка склалася у зв’язку з підвищенням ціни на газ. 

За результатами розгляду питань порядку денного були прийняті відповідні рішення.

Разом з тим, на комісії були розглянуті листи, які надійшли в міжсесійний період та опрацьовано звернення жителів району щодо надання їм матеріальної допомоги на лікування.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Чигирині обговорили програму допомоги хворим після трансплантації