Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

В Україні подорожчають тютюнові вироби
08 листопада 2018, 10:47 Друк

jVOsjDJQIYIj58S2o3I1.r695x430Україні з 1 липня 2019 року на 9% можуть зрости ставки акцизного податку на тютюнові вироби.

Верховна Рада ухвалила проект закону №9260 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів». Документ після кількох невдалих спроб підтримали 233 народних депутати, повідомляє ZIK.

Законопроект передбачає: збільшення з 1 липня 2019 року ставки акцизного податку на тютюнові вироби на 9 відсотків; підвищення з 1 січня 2019 року ставки екологічного податку за викиди двоокису вуглецю (СО2) стаціонарними джерелами з 0,41 грн/т до 10 грн/т та передбачає поетапне підвищення ставки до рівня 30 грн./т у 2023 р.; збільшення ставки рентної плати за користування надрами для видобування нафти і конденсату на 2 відсоткових пункти та для залізної руди – на 0,8 відсоткових пункти, а також збільшення ставки рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів на 50 відсотків.

Виконувач обов’язків міністра фінансів України Оксана Маркарова зазначила, що урядовий законопроект покликаний забезпечити збалансованість бюджетних надходжень у 2019 році та спрямований на виконання зобов’язань України у рамках виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин В Україні подорожчають тютюнові вироби